Masterclass leiderschap in twee dagen

Op 28 en 29 november 2011 organiseert ELLLA de tweedaagse masterclass Leiderschap in twee dagen onder leiding van Manfred van Doorn. De masterclass is een verkorte versie van zijn succesvolle achtdaagse leiderschapscyclus, en is speciaal ontwikkeld voor relaties van ELLLA. Een training die zo inspirerend is dat u zich spelenderwijs – onder andere aan de hand van inspirerende filmbeelden – de belangrijkste theoretische concepten en praktische toepassingen van leiderschap en visieontwikkeling eigen maakt. Waarin u beelden en verhalen krijgt aangereikt die zo natuurlijk aanspreken dat u ze nooit meer zult vergeten. Het is een verkorte versie van de training die inmiddels door vele honderden leiders uit meer dan 20 landen is gevolgd.

Puttend uit zijn grote ervaring als leiderschapstrainer, psychotherapeut en duurzaamheidadviseur begeleidt Manfred van Doorn vele leiders en high potentials, zowel nationaal als internationaal. Hij is een veelgevraagd spreker op internationale podia, een groot filmkenner en auteur van meerdere boeken. Zijn meest recente werk is Het Wiel Opnieuw Uitvinden – cycli en niveaus van leiderschap.

In twee dagen neemt Manfred van Doorn de deelnemers aan de masterclass mee op reis langs de verschillende niveaus van ontwikkeling en visies op leiderschap, en laat hij hen kennismaken met:

  • Vele inspirerende leiderschapsvoorbeelden waarmee u uw repertoire als leider kunt uitbreiden.
  • Inzicht in de leiderschapscyclus, de niveaus van leiderschap en de verschillende vaardigheden die erbij horen.
  • Besef van welke situaties welk soort leiderschap vragen.
  • Verdiepte kennis van en inzicht in theorie en praktijk van leiderschap aan de hand van een narratief samenhangend model.

Het resultaat is dat deelnemers gebeurtenissen in een groter perspectief kunnen plaatsen, en in staat zijn toekomstscenario’s te ontwerpen vanuit een strategisch en visionair perspectief. Deelnemers worden geprikkeld om aan de hand van de aangeboden verhaalstructuren zelf hun visie te verwoorden, te verbeelden en te verwerkelijken.

Naast een kennismaking met de verschillende leiderschapscycli en fasen van het Double Healix model en de bijbehorende aspecten van leiderschap, focussen we in de masterclass op het vijfde niveau van de cyclus: complexiteit. Hierbij gaan we dieper in op de narratieve benadering van missie, visie en strategieontwikkeling van organisaties. Deelnemers krijgen inzicht in complexe systemen, organisatieculturen en hun gefaseerde ontwikkelingen, scenarioplanning, presencing en futuring. Dit doen we o.a. aan de hand van theorieën over ‘niveau 5 leiderschap’ van Jim Collins, ‘flow’ van Mihaly Csikszentmihalyi en ‘synchroniciteit’ van Joseph Jaworski.

Praktische informatie

  • Datum: maandag 28 november (van 9.00 – 20.30 uur, met optioneel een diner en overnachting) en dinsdag 29 november 2011 (van 9.00 – 17.00 uur)
  • Locatie: MooiRivier te Dalfsen
  • Kosten: € 595 (inclusief dagarrangement, lunch en snack; exclusief BTW, drank, diner en overnachting) of € 745 (inclusief dagarrangement, lunch, snack, diner en overnachting; exclusief BTW en drank).

Meer informatie en aanmelden
Voor meer informatie over de masterclass kunt u contact opnemen met Mienke Schinkel (info@ellla.nl of 06-22946979). Wilt u deelnemen aan de masterclass leiderschap in twee dagen dan kunt u het aanmeldformulier hier downloaden, invullen en versturen naar contact@ellla.nl of naar ELLLA, Koekoeksweg 22, 8271 PC IJsselmuiden.

> brochure masterclass Leiderschap in twee dagen
> aanmeldformulier masterclass visie op leiderschap
> brochure Visie op leiding van Manfred van Doorn

 

YouTube voorvertoningsafbeelding

 

 

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

*

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>